Abonamentowa Opieka Medyczna --> kliknij tutaj

Dlaczego IPOZ

Co to jest Indywidualny Program Ochrony Zdrowia

i dlaczego ty powinieneś z niego skorzystać?

Generalnie, są trzy powody dla których warto skorzystać z IPOZ:

  • wspomaganie leczenia
  • profilaktyka zdrowotna
  • rehabilitacja, a właściwie jej uzupełnienie 

Tu masz możliwość jedyną, unikalną możliwość sprawdzenia czego naprawdę potrzebuje twój organizm i podjęcia stosownych działań, pod nadzorem specjalistów w dziedzinie medycyny komplementarnej, diety, i suplementacji. 

  • WSPOMAGANIE LECZENIA 

Zamawiając Pakiet IPOZ otrzymasz coś niezwykłego:

 

Niezależnie od od tego jaki masz problem zdrowotny dzięki IPOZ możesz wspomagać proces leczenia poprzez selektywna suplementację netraceutykami  i biopierwiastkami NIE tylko w schorzeniach o ustalonym pochodzeniu, lecz także w takich przypadkach, gdy z patogeneza, czyli mechanizm powstawania choroby jest nieznany.

Rozpoznawane są tu nie określone choroby, lecz tendencje procesów biochemicznych i na nie oddziaływuje się podczas (wspomagania) leczenia.

Jednocześnie jest przedstawiana do stosowania unikalna dieta, będąca wynikiem analizy twojej indywidualności biochemicznej i twojego typu metabolicznego. Nie istnieje lepsza dieta niż dieta dostosowana do indywidualnych potrzeb twojego organizmu. Odpowiednio dobrana wspomaga leczenie 

Oznacza to, że pomimo, iż nie ma na to żadnej gwarancji, lecz to co otrzymasz w ramach Indywidualnego Programu Ochrony Zdrowia może wspomagać efekty leczenia, każdej choroby, niezależnie, lub w zamian prowadzonego aktualnie leczenia.

Nierzadko daje efekty nieosiągalne przez metody tradycyjnej medycyny akademickiej. Wielu lekarzy jeszcze nie zna i nie stosuje prezentowanych tu kanonów postępowania, a są one zalecane przez Światową Organizację Zdrowia.

 

Ile zdarzyło się tobie, komuś z rodziny, czy znajomych, że pomimo iż wykonano badania krwi, moczu, morfologię i inne badania lekarz nie może znaleźć powodu złego samopoczucia, dolegliwości, czy innej patologii

Ile razy zdarzyło się, że pomimo zasięgania porad lekarskich właściwie nic nic się poprawiło w stanie choroby, może poza ulżeniem w bólu? 

Ile razy widziałeś którzy chodzą do lekarzy, chodzą i chodzą ... są leczeni przewlekle i ... nic się nie zmienia?

Ile razy widziałeś

A może te obrazy dotyczą ciebie?

Teraz, dzięki rozwojowi techniki,  wiedzy ambitnych lekarzy, dostępności stosownych preparatów i zorganizowaniu tego w odpowiedni system, możesz wreszcie coś z tym zrobić! 

Nie zrekompensuje ci tego Narodowy Fundusz Zdrowia, lecz ty możesz zrekompensować swojemu organizmowi zaniedbania zdrowia i ewidentnie je poprawić.

 

 

    • PROFILAKTYKA ZDROWOTNA - promocja zdrowia

Czego nie daje ci ubezpieczenie zdrowotne, a co powinieneś zrobić, aby pozostawać w dobrym zdrowiu i kondycji?

 
 

W tym wypadku IPOZ to program profilaktyki zdrowia.

Na podstawie analizy w ramach Pakietu IPOZ nie rozpoznaje się chorób, lecz trendy procesów biochemicznych w organiźmie. Mówiąc najprościej, IPOZ pozawala na wgląd w procesy biochemiczne na wiele miesięcy, a nawet wiele lat wcześniej zanim ujawnią się objawy chorobowe.

Ale to nie wszystko!

Co nie mniej ważne,  w ramach IPOZ otrzymasz nie tylko wiedzę  swoim organiźmie, lecz także konkretny kierunek działań - jasne zalecenia co, jak, gdzie, kiedy, itd.

Nie każdy może zostać lekarzem, z powodów oczywistych. Każdy natomiast może wziąć odpowiedzialność za zdrowie własne i rodziny, poprzez zdobywanie i wdrażanie właściwej wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowotnej, suplementacji, czy wspomagania leczenia farmakologicznego preparatami i metodami naturalnymi.

Dzięki IPOZ masz unikalna możliwość nie tylko sprawdzenia w jakim stanie jest twój organizm, lecz także otrzymujesz pełną informację co z tym zrobić, a wszelkie niejasności i wątpliwości możesz w dalszym ciągu konsultować ze stosownymi ekspertami. 

 

  • REHABILITACJA - wspomaganie

Człowiek, który nie ma wykształcenia medycznego, lub odpowiedniego przygotowania nie ma startu w dzisiejszej rzeczywistości w zderzeniu z potężnymi lobby farmaceutyczno-medycznymi.

Dzięki IPOZ będziesz mieć możliwość omijania owego przymusowego i w dodatku usankcjonowanemu prawnie molocha.

Nie można nie doceniać służby zdrowia, nie można jednak zdawać się na wyłącznie nią, sądząc, że ona zadba o twoje zdrowie! Już Hipokrates mawiał: zdrowie jest zbyt cenną rzeczą aby pozostawiać go wyłącznie w rękach lekarzy.

 -

Kupując pralkę, lodówkę, czy telewizor otrzymujesz instrukcje obsługi i zwykle ją czytasz by poznać ich funkcje. Ze swoim organizmem żyjesz od urodzenia co wiesz o stanie swojego zdrowia? Jak się ma studiowanie swojego własnego organizmu? Wystarcza ci, że ktoś powiedzał, że nie jestes chory?
Obserwujemy w Polsce przerażający poziom wiedzy o własnym organiźmie, lecz także poziom mediów i instytucji , ktore mają (powinny) kształtować naszą świadomość w kwestiach zdrowia.

W ramach Indywidualnego Programu Ochrony Zdrowia otrzymasz dodatkowo dostep do unikalnych, niedostępnych powszechnie informacji i wiedzy, której przekazywanie NIE jest w interesie tych, chcą utrzymywać społeczeństwo w nieświadomości, gdyż jest to w ich interesie. Lepsza świadomość FAKTÓW da ci możliwość

  • lepszego zadbania o zdrowie swoje i rodziny
  • wydawania mniej pieniędzy na leczenie
  • łatwiejsze zapobieganie chorobom

Bardzo często Indywidualny Program Ochrony Zdrowia jest wykorzystywany przez osoby, które mają pewne niedoskonałości, problemy zdrowotne, dietetyczne, a tradycyjne metody diagnostyczne nie wykazują istotnych odchyleń od normy. Inaczej mówiąc wyniki bdań są dobre, lecz ani pacjent, ani lekarz nie bardzo mogą sobie poradzić z określonym problemem. Czasem nie za bardzo nawet wiadomo jaki specjalista powinien się tym zająć. W tym wypadku wykorzystana  medycyna holistyczna i ortomolekularna w połączeniu z tak uniwersalnym badaniem jakim jest analiza pierwiastkowa włosów przychodzi z pomocą. 

 

 

strzalka Otrzymasz:  wyniki, które pokażą jak odżywiony jest twój organizm na poziomie komórkowym

strzalkaWielostronicowy opis własnego organizmu na wykresach i tabelach

strzalkaJak wchłaniany pokarm

strzalkaJakie tendencje zachodzą pod wpływem sposobu odżywiania, środowiska, w jakim żyjesz, genetyki, a wiec, także to co nam zostało po przodkach.

strzalkaBadanie określi poziom 30 pierwiastków niezbędnych, które są wprowadzane do organizmu z pożywieniem i wodą, a także

strzalkaPierwiastki toksyczne, których w ogóle nie powinno być w naszym organizmie.

W opisie wyników otrzymasz od konsultanta zalecenia medyczne, dietetyczne i suplementacyjne, mające na celu doprowadzenie do tzw. optymalnie dynamicznej homeostazy, czyli w uproszczeniu do najlepszego możliwego do osiągnięcia stanu zdrowia. 

 

 

 Dalej >>>

 

 

Bezpłatny magazyn

Zaprenumeruj nasz internetowy magazyn Postaw Na Zdrowie, aby otrzymać dostęp do unikalnych informacji, min:

- czego nie mówi ci twój lekarz ...
- jak inwestować w zdrowie swoich dzieci
- jakie witaminy i minerały są dobre
- zdrowe odżywanie, jak wzmocnić układ odpornościowy
- jak wspomagać leczenie medycyny akademickiej
- niedostępne publicznie nagrania z zamkniętych wykładów wybitnych specjalistów medycyny naturalnej, dietetyki, biochemii. Otrzymasz także dodatkowe bonusy i uprawnienia dostępne tylko dla prenumeratorów

* Specjalnie dla prenumeratorów unikalny audiobook ekspertów o zdrowiu

 
Zamiast antybiotyków

naturalne antybiotyki


Na Facebooku

Inwestuj w swoje zdrowie

Najgorsza inwestycja zdrowotna to kupić gazetę za 2 zł. i stosować się do zawartych tam "rad". Zobacz jaka jest najlepsza inwestycja w zdrowie swoje i swoich najbliższych

Tagi dla strony

witaminy dla kobiet w ciąży , zdrowie , lewoskrętna witamina c, analiza pierwiastkowa włosów, zdrowie dziecka, zdrowie medycyna, zdrowe odżywianie , diety, medycyna naturalna, alergia , promocja zdrowia zdrowie kobiety najlepsze witaminy witamina c naturalne profilaktyka zdrowotna analiza pierwiastkowa

Copyright © 2006-2014 PostawNaZdrowie.pl
stat4u