Abonamentowa Opieka Medyczna --> kliknij tutaj

Kliknij po więcej informacji

Jakie korzyści otrzymujesz w IPOZ?

Co otrzymujesz w ramach pakietu Indywidualnego Programu Ochrony Zdrowia

Bez zawiłości języka medycznego i biochemicznego

Co otrzymujesz w ramach pakietu Indywidualnego Programu Ochrony Zdrowia

Bez zawiłości języka medycznego i biochemicznego

 

Wyniki analizy pierwiastkowej obrazujące stan odżywienia twojego organizmu

Sam/-a/ możesz łatwo sprawdzić czego ci brakuje. Przejrzyste wykresy pokazują jasno ile czego powinno być w twoim organiźmie, a ile jest. Nie należy jednak wyciągać zbyt pochopnych wniosków. Jesli, np. masz mało żelaza to niekoniecznie musi oznaczać, że trzeba zacząć łykać preparaty żelaza. To już aż tak proste nie jest i potrzebujesz do tego dobrego konsultanta

 

Dowiesz się więcej o swoim orgniźmie niż ktokolwiek kiedykolwiek był  stanie ci powiedzieć.

Żadne badanie i w związku z tym żaden lekarz nie jest w stanie powiedzieć ci o twoim stanie zdrowia tyle Dla tych, którzy umieją odpowiednio interpretować wyniki, są one kopalnią wiedzy o twoim organiźmie i prawdę mówiąc byłoby głupotą nie wykorzystywać takich informacji i nie przenosić tego na praktyczne działania.

 

Zalecenia dietetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb twojego organizmu

Czy może być lepsza dieta? Żadnych bzdur w rodzaju dieta X, Y, czy Z. Najlepsza z możliwych diet - twoja dieta, wynikająca ze zbadania tego czego naprawdę potrzebuje twój organizm, a czego nie toleruje. Otrzymujesz konkretne informacje i zalecenia: czego nie toleruje twój organizm, a co jest dla niego wskazane. Jest to wynikiem zbadania twojego typu metabolizmu, a nie jak ma to miejsce w przypadku niektórych (pseudo?)dietetyków posługujących się szablonowymi wskaźnikami, wykresami i ankietami.
Nie ma i nigdy nie będzie lepszej diety niż dieta dostosowana do indywidualnych potrzeb twojego organizmu.

 

Suplementacja - wyrównywania niedoborów składników mineralnych

Skąd niby wiesz, że określona (multi)witamina jest dla ciebie dobra? W pakiecie IPOZ otrzymujesz wskazania do stosowania konkretnych preparatów, tych których potrzebuje twój organizm.

 

 

Możliwość korygowania tego co masz w genach.

To nieprawda, że nie nic nie można zrobić z tym co człowiek ma w genach. Jest to częsta wymówka, aby czegoś nie robić. To przecież tak łatwo powiedzieć: jestem gruba. bo moja mam taka była i takie mam geny.

To także nadzieja, dla tych, którzy w rodzinie mają przypadki zachorowania na groźne choroby typu nowotwór, cukrzyca, choroby psychiczne. Z praktyki wiadomo, że zachowujący zalecenia wynikające z opisu analizy pierwiastkowej w sposób istotny odwracają tendencje do zachorowania na groźne choroby takie jak rak. Jeżeli w twojej rodzinie bywały jego przypadki pakiet IPOZ może być twoim jedynym wyjście do odwrócenie tendencji i zmniejszenia ryzyka zachorowania.

 

Korygowanie wpływu czynników środowiskowych

 

Dostęp do unikalnej, niedostępnej na rynku wiedzy z zakresu zdrowia

WIEDZY O ZDROWIU - Nie mylić z leczeniem, lekami, sprzedawaniem jakichkolwiek preparatów, tzw. artykułami sponsorowanymi, jakich pełno w prasie, w tym tej, która ma w tytule słowo zdrowie. Nie mylić z zaleceniami, receptami i produktami mającymi na celu usunięcie objawów choroby, co jest nagminnym działaniem, a co absolutnie NIE PRZYCZYNIA SIĘ DO ZDROWIENIA, CZYLI USUWANIA PRZYCZYN CHOROBY. Sami lekarze, kształceni są tak w sponsorowanych przez firmy farmaceutyczne akademiach, w większości wypadków nie umieją oddziaływać na przyczyny chorób. Na szczęście są liczne, chwalebne wyjątki.
Wola/-a/łabyś przyjmować wiedzę o zdrowiu od kogoś, kto skutecznie wyleczył wielu ludzi z tzw. nieuleczalnych chorób, lub ciężkich przypadków, czy tez od kogoś, kto ma więcej literek przed nazwiskiem?
Możesz otrzymać dostęp do wykładów wybitnych specjalistów-praktyków, nagrań, filmów i konsultacji.

 

Wspomaganie leczenia medycyny akademickiej, lub naturalnej

Pakiet Indywidualnego Programu Ochrony Zdrowia jest "tylnym wejściem" w przypadku choroby - pozwala na wpływanie na poprawę stanu zdrowia niezależnie od stosowanych metod leczenia. Spójrz na to jak biochemik: zdrowy człowiek posiada określone poziomy pierwiastków i określone proporcje pomiędzy nimi. Zostało to zbada i ustalono normy dla poszczególnych narodów. Tak wie przykładowo:

  • Kowalski powinien mieć X  wapnia, Y magnezu, Z żelaza,
  • proporcje wapnia do magnezu na poziomie A, stosunek wapnia do żelaza na poziomie B, itd.
  • ilość pierwiastków toksycznych na poziomie nie większym niż ... określony poziom
  • proporcje pierwiastków toksycznych do innych określonych o wartości ... określonej

Jeśli znamy jakie wielkości i relacje występują u zdrowego człowieka i sprawdzimy jakie są u ciebie to natychmiast można sprawdzić jakie wartości są niewłaściwe i można zacząć na nie wpływać. Jeśli jest za niski poziom krzemu to trzeba go zwiększyć, za wysoki poziom aluminium wymaga działań zmierzających do jego obniżenia, niewłaściwa proporcja Ca/Na to konieczność jest korekty. Doprowadzając do zmian takich wartości doprowadzamy do lepszego poziomu tzw. równowagi neuroendokrynnej, czyli do polepszania zdrowia. Oczywiście to w ogromnym uproszczeniu, co jest jednak celowe aby pomóc zrozumieć czytelnikowi zasady. Trzeba ci natomiast wiedzieć, że działania niezbędne do korygowania tych wartości wymagają ogromnej wiedzy,  doświadczenia, zaplecza naukowego, medycznego, produkcyjnego i świetnie zorganizowanej logistyki. Na szczęcie nasi partnerzy zapewniają te warunki, a co najważniejsze kierują się także poczuciem misji i w przeciwieństwie do tzw. oficjalnego nurtu medycyny kierują swoje działania na usuwanie przyczyn problemów i chorób.
Tak więc, niezależnie od tego z jaka chorobą mamy do czynienia, czy jest to grypa, czy alergia, czy nowotwór zawsze możemy wspomagać proces leczenia poprzez przywracanie równowagi metabolicznej, co jest niezbędnym elementem zdrowienia organizmu.

 

Dodatkowe korzyści w przypadku choroby

Szczególne znaczenie dla chorych ma stosowanie odpowiedniej diety i odpowiednio dobranej suplementacji witaminowo-mikroelementowej. Może wspomagać farmakoterapię, przynosząc szybciej oczekiwane efekty i chronić organizm przed jej ubocznymi skutkami.

   

Możliwość konsultacji wyników z zakresu APW

Nie wszystko da się zawrzeć na papierze, czy w Internecie, a ilość możliwych sytuacji jest tyle ludzi, więc masz ewentualność konsultowania swojego stanu zdrowia i wyników APW

   

Gdybyś wiedział/-a/, że upadniesz to czy byś się położył/-a/?

Natomiast czy gdybyś wiedział/-a/ wcześniej, że grozi ci zachorowanie na określoną chorobę co byś zrobił/-a/?
Wraz z Pakietem IPOZ możesz otrzymasz takie informacje. Wolisz nie wiedzieć, jak twierdzą co niektórzy, czy wolisz mieć wpływ na (czy) i jak będziesz żyć? To jest twojej życie, twoje decyzje i ty będziesz ponosić ich skutki.

 

Specjalnie dla biznesmenów, dla ludzi bardzo zajętych, dla nie mających czasu i tak zajętych robieniem pieniędzy, że doba jest za dla nich za krótka aby zadbać o zdrowie.

Jeśli nie masz czasu/pieniędzy/ochoty by robić coś dla swojego zdrowia to jeśli go stracisz, co będą warte twoje pieniądze, towary, samochody, aktywa, kredyty gdy zdrowia nie stanie?

 

Skąd wiesz, jak tyka twój zegar, jaki jest czas dla ciebie?

Moja sugestia: SPRAWDŹ

 

 

 

 

Bezpłatny magazyn

Zaprenumeruj nasz internetowy magazyn Postaw Na Zdrowie, aby otrzymać dostęp do unikalnych informacji, min:

- czego nie mówi ci twój lekarz ...
- jak inwestować w zdrowie swoich dzieci
- jakie witaminy i minerały są dobre
- zdrowe odżywanie, jak wzmocnić układ odpornościowy
- jak wspomagać leczenie medycyny akademickiej
- niedostępne publicznie nagrania z zamkniętych wykładów wybitnych specjalistów medycyny naturalnej, dietetyki, biochemii. Otrzymasz także dodatkowe bonusy i uprawnienia dostępne tylko dla prenumeratorów

* Specjalnie dla prenumeratorów unikalny audiobook ekspertów o zdrowiu

 
Zamiast antybiotyków

naturalne antybiotyki


Na Facebooku

Inwestuj w swoje zdrowie

Najgorsza inwestycja zdrowotna to kupić gazetę za 2 zł. i stosować się do zawartych tam "rad". Zobacz jaka jest najlepsza inwestycja w zdrowie swoje i swoich najbliższych

Tagi dla strony

witaminy dla kobiet w ciąży , zdrowie , lewoskrętna witamina c, analiza pierwiastkowa włosów, zdrowie dziecka, zdrowie medycyna, zdrowe odżywianie , diety, medycyna naturalna, alergia , promocja zdrowia zdrowie kobiety najlepsze witaminy witamina c naturalne profilaktyka zdrowotna analiza pierwiastkowa

Copyright © 2006-2014 PostawNaZdrowie.pl
stat4u