Abonamentowa Opieka Medyczna --> kliknij tutaj

Analiza pierwiastkowa włosów - normalnym językiem

  Analiza pierwiastkowa włosów - informacje o badaniach bez wdawania się w zawiłości języka medycznego.

Co możesz zyskać dzięki analizie pierwiastkowej włosów, czyli czym jest analiza pierwiastkowa włosów, bez wdawania się w nazewnictwo medyczne, ani naukowe. 

 

 

Analiza pierwiastkowa włosów - informacje o badaniach bez wdawania się w zawiłości języka medycznego.

 

Analiza pierwiastkowa włosów określa stan przemiany mineralnej. Na jej podstawie można ocenić typ metaboliczny osoby badanej i wskazać odpowiednie zalecenia dietetyczne i suplementacyjne.

Zastosowanie w praktyce wyników analizy pierwiastkowej jest to prawdopodobnie najlepszą metodą stosowania profilaktyki zdrowotnej, a więc w szczególności zabezpieczania przed wieloma chorobami.

Analiza pierwiastkowa włosa poprzez zastosowanie odpowiedniej diety i suplementacji witamino-mineralnej może skutecznie wspomagać leczenie farmakologiczne, niezależnie od choroby, przynosząc szybciej oczekiwane efekty i skutecznie pomaga chronić organizm przez skutkami ubocznymi.

 

Co możesz zyskać dzięki analizie pierwiastkowej włosów, czyli czym jest analiza pierwiastkowa włosów, bez wdawania się w nazewnictwo medyczne, ani naukowe

Dla osoby, która nie zgłębiała tego tematu, niezależnie od tego czy ma wykształcenie medyczne, czy nie,  wyniki analizy pierwiastkowej to tylko zestaw wykresów, tabelek, wskaźników, itp. Ci którzy mają wystarczającą  określoną wiedzę  w tym zakresie potrafią powiedzieć tak dużo o organiźmie badanego człowieka, że budzi o ogromne zdziwienie jak dużo informacji jest w wynikach APW jeśli umie się je rozszyfrowywać.

 

Analiza pierwiastkowa tkanki włosa może być wykorzystywana jako  „system wczesnego ostrzegania”

W przypadku jeżeli choroba nie może być zdiagnozowana przy pomocy pomocy standardowych badań analitycznych, albo jeśli leczenie nie jest skuteczna to analiza pierwiastkowa włosów może być niezwykle użyteczna. Może ona pomagać w wykryciu zaburzeń metabolizmu, oraz pomóc w ustaleniu właściwej terapii. W przypadku choroby analizę pierwiastkową włosów należy wykonywać przynajmniej raz w roku, co w znacznym stopniu pomoże w ocenianiu postępów leczenia i weryfikacji  oddziaływania metali toksycznych i ich stężeń na nasz organizm.

Jeśli więc nie czujesz się dobrze, masz jakieś symptomy, coś jest nie tak z twoim zdrowiem, lecz standardowe badania i działania lekarzy nie dają odpowiedzi
 

Analiza pierwiastkowa włosów jako działanie w ramach profilaktyki zdrowotnej jest wręcz nie do zastąpienia.

  • Jedną z najważniejszych rzeczy jaka daje APW (a właściwie opis badania) to określenie typu metabolicznego, co w praktyce oznacza, że możesz otrzymać ustalenia najlepszej diety - diety dostosowanej do indywidualnych potrzeb twojego organizmu. Nie ma lepszej diety! Jeśli weźmiesz pod uwagę, że ok. 80% chorób jest dietozależnych, czyli na ich wystąpienie ma wpływ to to zjadasz, to masz odpowiedź na to, w jak ogromnym stopniu odpowiednia dieta przyczynia się do zapobiegania chorobom.. Określenie typu metabolicznego i stanu odżywienia organizmu pozwala wskazać najlepszy sposób odżywiania, wsparty programem właściwej suplementacji witaminami, minerałami, antyoksydantami i innymi preparatami odżywczymi. Przywrócenie równowagi metabolicznej jest niezbędnym elementem procesu leczenia każdej choroby

 

Skąd wiesz czy witaminy, czy suplementy, które używasz są dla ciebie odpowiednie?

  • Selektywna suplementacja - w opisie APW otrzymujesz, wynikające z testu twojego organizmu, zalecenia do zażywania określonych preparatów. Podobnie jak w przypadku diety, jest to dobrane dokładnie do potrzeb twojego organizmu.

 

Uwarunkowania genetyczne

  • Istnieje powszechne przekonanie, że nie wielu rzeczy się nie da zmienić, bo winne sa geny. To tylko niewielka cześć prawdy, bowiem geny oczywiście mają wpływ na nasze życie i organizmy, lecz wcale nie jest on dominujący. Szacuje się, że aż ok. 70% czynników mających wpływ na zdrowie to uwarunkowania środowiskowe. Stosowanie  zaleceń wynikających z analizy pierwiastkowej zabezpiecza organizm przed chorobami, które są warunkowane tendencjami genetycznymi.

 

Uwarunkowania środowiskowe - korygowanie wpływu na zdrowie

  • Wspomniane wyżej uwarunkowania środowiskowe (np. smog, spaliny, pożywienie zawierające chemię, powszechna obecność tworzyw sztucznych, warunki panujące w pracy zawodowej, itd.)  można zniwelować właściwa dietą, suplementacją, stosownymi kąpielami. Takie zalecenia często pojawiają w opisie wyników  analizy pierwiastkowej i pozwalają na redukcję zagrożeń wywołanych czynnikami środowiskowymi.

  To tylko niektóre, zastosowania analizy pierwiastkowej włosów.  W praktyce APW jest stosowana i może przynosić wymierne korzyści zdrowotne w przypadku niemal każdej choroby, a najbardziej optymalna możliwość to wykonywanie jej w celach profilaktycznych. W takim wypadku masz olbrzymie możliwości działania i reagowania ZANIM pojawi się problem zdrowotny.

Czyż nie tego szukano przez setki lat?

 


Analiza włosa cd. >>>

 

 

 

 

Bezpłatny magazyn

Zaprenumeruj nasz internetowy magazyn Postaw Na Zdrowie, aby otrzymać dostęp do unikalnych informacji, min:

- czego nie mówi ci twój lekarz ...
- jak inwestować w zdrowie swoich dzieci
- jakie witaminy i minerały są dobre
- zdrowe odżywanie, jak wzmocnić układ odpornościowy
- jak wspomagać leczenie medycyny akademickiej
- niedostępne publicznie nagrania z zamkniętych wykładów wybitnych specjalistów medycyny naturalnej, dietetyki, biochemii. Otrzymasz także dodatkowe bonusy i uprawnienia dostępne tylko dla prenumeratorów

* Specjalnie dla prenumeratorów unikalny audiobook ekspertów o zdrowiu

 
Zamiast antybiotyków

naturalne antybiotyki


Na Facebooku

Inwestuj w swoje zdrowie

Najgorsza inwestycja zdrowotna to kupić gazetę za 2 zł. i stosować się do zawartych tam "rad". Zobacz jaka jest najlepsza inwestycja w zdrowie swoje i swoich najbliższych

Tagi dla strony

witaminy dla kobiet w ciąży , zdrowie , lewoskrętna witamina c, analiza pierwiastkowa włosów, zdrowie dziecka, zdrowie medycyna, zdrowe odżywianie , diety, medycyna naturalna, alergia , promocja zdrowia zdrowie kobiety najlepsze witaminy witamina c naturalne profilaktyka zdrowotna analiza pierwiastkowa

Copyright © 2006-2014 PostawNaZdrowie.pl
stat4u